Новини

У середині 2020 року наша компанія підписала договір і почала монтажні роботи в офісно-торговельному центрі по вулиці Спаській, 26/14. Ведеться монтаж наступних систем: пожежна сигналізація і оповіщення, протипожежна автоматика, водяне пожежогасіння, системи технічної безпеки і слабкострумові системи.    
Влітку 2020 року компанія "Техно Констракшн" запустила в роботу проектування та реконструкцію протипожежних систем в ТРЦ "Планета Молл", в місті Харкові.  
Новий житловий комплекс "Святобор" в Святошинському районі Києва по вул. Львівській, 15 відрізняється своїм зручним розташуванням і просунутою інфраструктурою. Компанія "Техно Констракшн" на початку 2020 року почала роботи на цьому об'єкті за протипожежними системами та слабкострумовими мережами.
З 2019 року фахівці нашої компанії виконують роботи з проектування та монтажу систем автоматизації та диспетчеризації, протипожежних систем і систем безпеки елітного житлового комплексу "Новопечерські Липки" по вул. Підвисоцького в Печерському районі м.Києва. Використовується обладнання провідних брендів: Samsung, Schneider Electric, Apollo, GST.